Jótékonysági Alapítványi Óvodabál:

Az OVIMEZŐ Alapítványunk minden évben jótékonysági óvodabált rendez az óvoda támogatására.
A támogatóink hozzájárultak az elmúlt időszakban, hogy eredményesen segíthessük az óvodai étkezés, az egyéni játékeszközök, a bútorzat felújítása, a fejlesztő és az udvari játékok feltételeinek fejlesztéséhez. 2011 november 12.-én szervezzük az idei évi ovibált, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.
Az est jó hangulatú, színvonalas gyermekműsorral, vacsorával biztosított kellemes, zenés program. Minden támogatást örömmel fogadunk.
Anyagi hozzájárulást az OTP Bank Rt 11733034-20022112 bankszámlaszámon lehet alapítványunk részére eljuttatni. Tárgyi támogatással az óvodabál tombolakészletét lehet gazdagítani.
Minden támogatást, segítséget köszönettel fogadunk.

Kiadványaink:

A Mezőkovácsházi Négy évszak Óvoda dolgozói a helyi programjuk megvalósítását segítő szakmai anyagokat készítenek. A dokumentumok kiadását, nyomtatását az óvodai alapítvány gondozza és az ország egész területén forgalmazzuk. Megrendelhetőek az alapítvány címén.

Óvodai csoportnapló
Ára: 2 500 Ft

Heti terv ötlettár
Ára: 2 500 Ft

Útmutató 1
Anyanyelvi játékok gyűjteménye
Ára: 1 500 Ft

Anyanyelvi játékok gyűjteményének kiadását a működési támogatásként elnyert NCA-DA-08-P-0106 számú nyertes pályázat tette lehetővé.

Útmutató 2
Testnevelési játékok gyűjteménye

Útmutató 3
Környezeti játékok gyűjteménye
Ára: 1 500 Ft

A Környezeti játékok gyűjteményének kiadását a működési támogatásként elnyert NCA-DA-07-P-0018 számú nyertes pályázat tette lehetővé.

Útmutató 4
Matematikai játékok gyűjteménye

Fejlődésem lépései
Egyéni fejlesztési napló
Ára: 1 500 Ft

A "Fejlődésem lépései" egyéni fejlesztési füzet saját kivitelezését lehetővé teszi, a működési támogatásként elnyert NCA-DA-10-P-0434 számú nyertes pályázat összegéből vásárolt hőkötőgép.

Fejlesztést segítő játékgyűjtemény

Játékos képességfejlesztő feladatok gyűjteménye
Ára: 5 500 Ft

A Játékos képességfejlesztő feladatok gyűjteményének kiadását a működési támogatásként elnyert NCA-DA-09-P-0104 számú nyertes pályázat tette lehetővé.

A kiadványok megrendelhetők az alábbi telefonszámokon:

• Tel.: 06-68/381-852
  • Mobil: 06-30/515-7113
  • E-mail: mkovoda2@gmail.com
Aktuális:

Intézményünk az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program TÁMOP-3.1.7 Referencia-intézmények országos hálózatának kialakítása és felkészítése című felhívás keretében pályázatot nyert.

A pályázó neve:
Mezőkovácsházi Négy Évszak Óvoda és Bölcsőde

A projekt címe:
Gyakorlati útmutató a "Fejlődésem lépései" egyéni fejlesztés megvalósításához

Pályázat azonosítószáma: TÁMOP-3.1.7-11/2-2011-0473

A projekt megvalósítási időszakának kezdő időpontja: 2012.06.01

A projekt fizikai megvalósításának határideje: 2013.01.31

A projekt megvalósításának határideje: 2013.02.28

Egyéb tartalmak:

Napi rend, heti terv
  Hagyományok, ünnepek
  Mezőkovácsháza város weblapja